Niedzielna wycieczka

Niedziela, 18 sierpnia 2019 · Komentarze(0)
Wybraliśmy się z A. i J. na przejażdżkę. Najpierw "szlakiem wąskotorówki" przez Świder do Otwocka. Potem nowym tunelem pod torami w Świdrze. jeszcze dużo do zrobienia, ale nalegano na drogowców na otwarcie tunelu, w związku z planowanym zamknięciem przejazdu przez tory na ul. Żeromskiego.
Otwock (Świder) nowy tunel w ciągu ul. Majowej - pod linią kolejową Warszawa - Dorohusk © skaut
W Józefowie młodzi mnie porzucili, a ja pognałem nad Wisłę. Wody jednak niewiele. Wysychamy!
Wisła w Józefowie (pow. otwocki) © skaut
Dalej ekscytującym singielkiem, znanym zapewne uczestnikom "Wisły 1200" pojechałem w stronę Warszawy. Chciałem zobaczyć, jak postęp prac na "tureckim" odcinku Południowej Obwodnicy Warszawy. Most przez Wisłę "prawie" gotowy.

Budowa nowego mostu przez Wisłę w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy © skaut