Kwiecień, 2016

Maks. tętno maksymalne:179 (96 %)
Maks. tętno średnie:151 (81 %)

Józefów (PD)

Piątek, 29 kwietnia 2016 · Komentarze(0)

Warszawa (DP)

Piątek, 29 kwietnia 2016 · Komentarze(0)

Józefów (PD)

Czwartek, 28 kwietnia 2016 · Komentarze(0)

Warszawa (DP)

Czwartek, 28 kwietnia 2016 · Komentarze(0)

Woodland

Wtorek, 26 kwietnia 2016 · Komentarze(0)
Po weekendowym odpoczynku od roweru - dziś standard, czyli dom - praca - dom. Wystarczyło niewielkie ochłodzenie, a cyklistów na trasie jakby mniej.
Na ul. Czerniakowskiej szosowiec przeciskający się pomiędzy samochodami miał chyba dosyć i wjechał na DDR w kierunku Śródmieścia. Bardzo ciekawy strój:
Warszawa, ul. Czerniakowska
Warszawa, ul. Czerniakowska © skaut
Domyślam się, że obniżoną widoczność poprzez kamuflaż woodland - podwyższa się pomarańczowymi wstawkami. Ale strój - super wzór.
Po południu nudę powrotu przełamywały kilkukrotne wymuszenia na mnie pierwszeństwa przejazdu przez kierowców na skrzyżowaniach DDR-u (Czerniakowska) z bocznymi uliczkami: Zaruskiego, Bartycką i Gagarina/Nehru. A na Wale Miedzeszyńskim dwie gimnazjalistki postanowiły znienacka przerwać pogaduszki i włączyć się do ruchu na DDR, tuż przede mną. Ani im do głowy nie przyszło obejrzenie się, czy ktoś nie nadjeżdża. Gwałtowne hamowanie i moja krótka uwaga: proszę uważać, spotkała się z gwałtowną i wulgarną ripostą. Ech, ta dzisiejsza młodzież!

Pod znakiem Orlenu

Piątek, 22 kwietnia 2016 · Komentarze(0)
Powrót do domu urozmaiconą trasą w piątkowe popołudnie. Urozmaicenie obejmowało ponadstandardowy przejazd ul. Piękną, Koszykową, Towarową, Żytnią, Nowolipiem, al. Jana Pawła II, ul. Świętokrzyską, Tamką, Wybrzeżem Szczecińskim do Wału Miedzeszyńskiego i dalej jak zwykle.
Miasto w scenografii planowanego na niedzielę maratonu orlenowskiego:
Warszawa, Wybrzeże Szczecińskie (22.04.2016)
Warszawa, Wybrzeże Szczecińskie (22.04.2016) © skaut
Przejeżdżając pod tą bramą mogłem poczuć się jak maratończyk, którym przecież nie jestem.

Warszawa (DP)

Piątek, 22 kwietnia 2016 · Komentarze(0)

Warszawa (DPD)

Środa, 20 kwietnia 2016 · Komentarze(0)