Listopad, 2015

Maks. tętno maksymalne:167 (90 %)
Maks. tętno średnie:111 (60 %)
Suma kalorii:20443 kcal

Warszawa (DPD)

Piątek, 6 listopada 2015 · Komentarze(0)
Dzisiaj zdrowsze powietrze, ale zimniej. Na ścieżkach i dróżkach rowerowych zostali już tylko najwytrwalsi rowerzyści. Część z nich poznaję z widzenia, z kilkoma wymieniam kurtuazyjne pozdrowienia.
Mimo zimna ciągle odnajduję radość z jazdy, a ponadto z satysfakcją mijam i wyprzedzam samochody stojące w korku. Na przykład takim, jak poniższy u zbiegu Traktu Lubelskiego i Wału Miedzeszyńskiego.
Warszawa - Miedzeszyn © skaut
Widziałem też drugie dzikie zwierzę w tym tygodniu. We wtorek był dzik, dziś - lis.

Warszawa (DPD)

Czwartek, 5 listopada 2015 · Komentarze(0)

Warszawa (DPD)

Środa, 4 listopada 2015 · Komentarze(0)

Warszawa (DPD)

Wtorek, 3 listopada 2015 · Komentarze(0)
Rutynowy przejazd na trasie Józefów - Warszawa - Józefów, nieco powiększony wskutek modyfikacji trasy powrotnej. Wisłę przekroczyłem po Moście Świętokrzyskim i dalej już prawym brzegiem.
Ranek zapowiadał się słoneczny, niestety opadające mgły uczyniły zeń nieprzyjemny czas, w którym mocno przemarzłem. Po południu podobnie. Dopóty dopóki nie zaszło słońce było bardzo przyjemnie. Po zachodzie - jakby ktoś otworzył lodówkę ... brrr.
Wczesny zachód słońca © skaut

Warszawa (DPD)

Poniedziałek, 2 listopada 2015 · Komentarze(0)